29. Únor 2020     dnes má svátek: Horymír

METYLOVICE
oficiální stránky obce

 Je nedostatek osob, které mají zájem pečovat o dítě jiných rodičů a stále je plno dětí, které nemohou vyrůstat v rodině. Snažíme se dostat povědomí o náhradní rodinné péči k co nejširší veřejnosti.
Staňte se náhradními rodiči

Obec Pstruží ,zřizovatel ZŠ a MŠ Pstruží ,příspěvková organizace, vyhlašuje konkurs na místo ředitele/ředitelky „ZŠ a MŠ Pstruží ,příspěvková organizace“. 
Konkursní řízení, Pstruží

Sportovní klub Metylovice zve na jubilejní 90. Šibřinky v sobotu 22. února 2020, od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. Občerstvení zajištěno, bohatý program i tombola.

Rezervace vstupenek na: https://skmetylovice.cz/90-sibrinky-rezervace/

90. Šibřinky

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v týdnu od 10. do 14. února 2020, včetně, nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

 

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na Fotbalový ples v sobotu 8. února 2020 od 19.00 hod. ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích.
Fotbalový ples

S ohledem na blížící se konec lhůty pro podání přiznání k dani z nemovitých věcí rozšířil Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj od dnešního dne do konce ledna  úřední hodiny na všech  pracovištích.
Informace finančního úřadu
Koeficienty dle okresů r_2020

Nabídka práce pro pobočku Muzea Beskyd Frýdek-Místek p. o., HRAD HUKVALDY.
Hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK/ÚDRŽBÁŘ, POKLADNÍ, PRŮVODCE a UKLÍZEČKA.
Nabídka práce

NABÍDKA   DOVOZU   OBĚDŮ

Hospůdka v Palkovicích U Tomise nabízí metylovským seniorům vaření a rozvoz obědů. Cena obědu včetně dovozu činí 90 Kč. Denní výběr z 5 jídel (3 stálá jídla + 2 denní menu).
Rozvoz k vám může být zahájen již od nového roku. Zájemci se mohou hlásit u pana Lukáše Bražiny, tel. č. 739 463 299.
Jídelní lístek týden od 6. do 10.1.2020