01. Březen 2024     dnes má svátek: Bedřich

METYLOVICE
oficiální stránky obce

Upozornění pro politické strany, hnutí a další volební uskupení – „Volby 2022“

Ve dnech 23. a 24. září 2022 se budou opět po čtyřech letech konat volby do zastupitelstva naší obce. Všechny politické strany, hnutí a volební uskupení, které kandidují v letošním roce do zastupitelstva naší obce, mají možnost v tomto speciálním čísle Zpravodaje obce Metylovice představit svůj volební program a své kandidáty voličům. Jednotlivé příspěvky nebudou žádným způsobem upravovány nebo kráceny a budou zveřejněny v původním znění tak, jak je obdržíme do redakce. Své příspěvky v maximálním rozsahu čtyř stránek formátu A4 zasílejte nejpozději do 10. 8. 2022 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud budou součástí textu také fotografie (což je pravděpodobné), je nutné mít fotografie vložené a zformátované přímo v textu volebního příspěvku tak, jak si to představuje zadavatel článku. Celý příspěvek musí být ve formátu pdf nebo jpg.
Příspěvek je zpoplatněn jednotným poplatkem ve výši 250 Kč za každou započatou stránku. Maximální poplatek je tedy 1 000 Kč. Poplatek je nutné zaplatit na pokladně Obecního úřadu předem, nejpozději do 10. 8. 2022. Příspěvky, které nesplní uvedené požadované podmínky (včetně platby) nebo později doručené, nebudou zveřejněny. Na příspěvky nevzniká žádný právní nárok. Za obsah příspěvku je zodpovědný zadavatel z konkrétní politické strany nebo hnutí.
Zveřejněny budou příspěvky pouze těch stran, hnutí a uskupení, které v řádném termínu podaly své kandidátní listiny na příslušný registrační úřad.