24. Květen 2024     dnes má svátek: Jana

METYLOVICE
oficiální stránky obce


Turistické informační centrum Frýdlant nad Ostravicí
Provozovatel: Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí, p.o., Hlavní 1755, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Výzva

Turistické informační centrum Frýdlant nad Ostravicí připravuje v rámci projektu „Přijeď s dětmi a parkuj správně“ tištěný informační materiál. V této souvislosti vyzýváme poskytovatele služeb, určených rodinám s dětmi, kteří mají zájem o bezplatné zveřejnění v tomto připravovaném propagačním materiálu, aby informace o svých službách zaslali na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 25. července 2021.

Nabízené služby se týkají území Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy:

Baška, Bílá, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Janovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Lhotka, Malenovice, Metylovice, Ostravice, Pržno, Pstruží, Staré Hamry.

Forma zveřejnění: obecný popis služeb dle jednotlivých témat, název služby, webové stránky poskytovatele, fotografie poskytované služby.

Zaměření služeb: atrakce, atraktivity, zoo, sportoviště, jízdárny, muzea, galerie, půjčovny, wellnes, relax, zážitkové programy, komentované vycházky.

Tato výzva se netýká stravovacích a ubytovacích služeb.

Informační materiál bude k dispozici na pultech TIC v mikroregionu a bude sloužit jako propagace území na veletrzích cestovního ruchu.

Informační materiál je realizován v rámci projektu „Přijeď s dětmi a parkuj správně“, registrační číslo projektu CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_011/0002889, který je financovaný v rámci programu Interreg V-A Česká republika – Polsko z Fondu mikroprojektů Euroregionu Beskydy/Beskidy.

Ve Frýdlantu nad Ostravicí dne 12.7.2021

……………………………………………

Ing. Kateřina Kaiserová

ředitelka

Vyřizuje: Renata Kotalová

Tel.: 603 264 058

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.