19. Duben 2024     dnes má svátek: Rostislav

27.05.2020

Připomínáme občanům, že poplatek za odpad a psa mohou zaplatit, bez sankcí, do konce května letošního roku. Poplatek za odpad je 500,- Kč za každou osobu s trvalým pobytem na území obce. Poplatek za psa je 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího psa. Veškeré podrobnosti o placení poplatků najdete na internetových stránkách obce Metylovice.

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 30. května v době od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Klub seniorů zve své členy na smažení vaječiny ve čtvrtek 4. června od 15.00 hod. v areálu kulturně sportovního centra - tenisové kurty Metylovice, za základní školou. S sebou přineste pouze vajíčka a nezapomeňte na ochrannou roušku. Vše ostatní zajistí organizační tým.

Výkup kožek proběhne v naší obci ve středu 27. května od 11.55 hod. před obecním úřadem.