24. Duben 2024     dnes má svátek: Jiří

08.04.2020

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 11. dubna v době od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Studénka drůbež bude v sobotu 11. dubna, v době od 9.30 do 9.45 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, chovné kohouty, husy, husokačeny, káčata a krmné směsi a vitamíny.

Severomoravské vodovody a kanalizace žádájí občany, kterým se dosud neozval zaměstnanec SMVaK ohledně opisu stavu vodoměru, aby stav vodoměru nahlásili telefonicky nebo SMS na tel. č. 730 899 629 nebo e-mailem na adreu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Neposílejte fotky vodoměru se stavem.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že plánované divadelní představení v sobotu 18. dubna se nekoná.

Výkup kožek v naší obci proběhne ve středu 15. dubna 2020 v době od 11.55 hod. před obecním úřadem.

Velikonoční výzva českých a moravských biskupů: Milí věřící, bratři a sestry, až na výjimky nebude pro Vás možné zúčastnit se vrcholu celého liturgického roku – slavení Velikonoční vigilie. Proto navrhujeme, abychom v době, kdy se Velikonoční vigilie slaví, tedy na Bílou sobotu po setmění, zapálili za okny našich domů svíčku, případně vystavili obraz našeho Pána Ježíše Krista, který v této slavné noci vpravdě vstal z mrtvých. Je to stará velikonoční tradice, kterou bychom přivedli k životu a vydali tak svědectví, že Ježíš je Světlem našeho života, světlem, které nezná západu, jak o tom o velikonoční noci s radostí a rozechvěním zpíváme. Děkujeme Vám, že se k této výzvě připojíte. Z celého srdce Vám žehnáme Čeští a moravští biskupové