27. Duben 2024     dnes má svátek: Jaroslav

06.04.2020

Z MěÚ Frýdlant nad Ostravicí obecní úřad obdržel další zásilku 1 150 ks jednorázových ochranných roušek. Jestli někdo z občanů roušky potřebuje, ať se dostaví v úřední dny (pondělí 14 – 17 hodin, středa 9 – 12 hodin) na obecní úřad, kde mu budou zdarma poskytnuty – 5 ks na osobu/týden.

Žádáme ty občany,kteří mají nařízenou karanténu, aby tuto skutečnost oznámili obecnímu úřadu.

Severomoravské vodovody a kanalizace žádájí občany, kterým se dosud neozval zaměstnanec SMVaK ohledně opisu stavu vodoměru, aby stav vodoměru nahlásili telefonicky nebo SMS na tel. č. 730 899 629 nebo e-mailem na adreu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Neposílejte fotky vodoměru se stavem.

Výkup kožek v naší obci proběhne ve středu 15. dubna 2020 v době od 11.55 hod. před obecním úřadem.