26. Duben 2024     dnes má svátek: Oto

18.03.2020

Obecní úřad oznamuje, že úřední hodiny obecního úřadu v Metylovicích jsou pouze v pondělí do 14.00 do 17.00 hod. a ve středu od 9.00 do 12.00 hod. Žádáme občany, aby tyto úřední hodiny striktně dodržovali. V ostatní dny bude obecní úřad uzavřen.

Obecní úřad dále oznamuje, že poplatek za odpad a psa je možno zaplatit, bez sankcí, do konce května 2020. K platbě využívejte, pokud možno, formu bankovního převodu na účet obce Metylovice.

Obecní úřad vyzývá občany, kteří jsou v karanténě, aby tuto skutečnost oznámili telefonicky na obecní úřad. Děkujeme.

Obecní úřad žádá občany, kteří mají doma bavlněná prostěradla, bavlněné stužky nebo keprovky, které již nepotřebují, aby jej věnovali obecnímu úřadu na šití ochranných roušek. Zároveň hledáme dobrovolníky pro šití roušek, materiál zajistíme. Ozvěte se, prosím, na tel. 734 670 676. Děkujeme.