28. Březen 2024     dnes má svátek: Soňa

NABÍDKA POMOCI
Vážení spoluobčané, obec Metylovice nabízí v případě potřeby bezplatnou pomoc lidem v nařízené karanténě a dalším ohroženým osobám (zejména senioři, ZTP, zdravotně ohroženi a další) při zajištění nákupu a dodávky základních potravin přímo do domu.Objednávky budou přijímány od pondělí 16. března v pracovní dny na tel.: 737 345 110 od 8 do 11 hodin, rozvoz bude následně proveden do 14 hodin. Prosíme, aby se informace dostala k potřebným, informujte o této možnosti všechny, koho by se toto mohlo týkat. Služba je určena občanům obce Metylovice. Taktéž nás můžete kontaktovat v případě, že byste nutně potřebovali jinou pomoc, než nákup potravin. Pokud se na číslo nedovoláte, zanechte prosím SMS. Nadále platí nabídka Hospůdky U Tomise v Palkovicích na vaření a dovoz obědů. Zájemci se mohou hlásit u pana Lukáše Bražiny na telefonním čísle 739 463 299.

Rovněž žádáme občany, aby využívali služeb obecního úřadu jen v nezbytně nutných případech a v úředních hodinách. Jsme Vám k dispozici na telefonech.

Dále oznamujme občanům, že pobočka České pošty v Metylovicích je uzavřena. Veškeré dotazy směrujte na poštu do Frýdlantu n. O. na tel. číslo 954 273 911, kde Vám budou podány veškéré potřebné informace.

Provoz dětské ambulance v léčebně je omezen. Jakýkoliv zdravotní problém vždy nejdříve konzultujte po telefonu: 558 686 147 nebo 739 190 116. V případě návštěvy v ambulanci/ po domluvě/ sebou mít roušku a jen 1 osoba jako doprovod k dítěti.Prevence a očkování u dětí do 2 let zůstává beze změny. Děti starší 2 let budou z prevencí přeobjednány.