20. Duben 2024     dnes má svátek: Marcela

10.02.2020

Obecní úřad oznamuje, že se platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad číní 500,- Kč a je splatný do 31. března. Poplatek za prvního psa činí 70,- Kč a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku. Poplatky můžete na obecním úřadě zaplatit i platební kartou.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v týdnu od 10. do 14. února 2020, včetně, nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Milé maminky a babičky, milí tatínci a dědečci, opět máte jedinečnou šanci předvést své kulinářské umění a zároveň pomoci svým dětem. Stačí vykouzlit váš oblíbený dezert a donést jej na Dětský ples, který se koná v sobotu 15.února 2020 od 14-ti hodin v místní Sokolovně. Také můžete darovat sponzorský dar do tomboly, popřípadě do kola štěstí. Více informací získáte u paní Zdeny Halatové na telefonním čísle 732633642. Za vaši podporu děkuje Spolek rodičů. "

Sportovní klub Metylovice Vás zve na jubilejní 90. Šibřinky, které proběhnou v sobotu 22. února ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. Začátek je v 19.00 hod. a připraven je bohatý program i tombola. Vstupenky se objednávají předem. Informaci o objednání vstupenek získáte na internetových stránkách sportovního klubu.

Výkup kožek v naší obci proběhne ve středu 12. února 2020, v době od 11.55 hod. před obecním úřadem. tento výkup bude probíhat každý měsíc, o termínu Vás budeme včas informovat.