29. Únor 2020     dnes má svátek: Horymír

METYLOVICE
oficiální stránky obce

29.01.2020

Obecní úřad žádá občany, aby si do konce ledna na obecním úřadě vyzvedli kalendáře na r. 2020. 1 kalendář obdrží zdarma každé popisné číslo. Další kalendář je možno dokoupit za cenu 85,- Kč.

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad číní 500,- Kč a je splatný do 31. března. Poplatek za prvního psa činí 70,- Kč a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku. Poplatky můžete na obecním úřadě zaplatit i platební kartou.

Dnes byl na Vrchovině odchycen velký zlatý retrívr, pes, který ma na krku elektrický obojek. Tento pes je u paní Jíšové, u dětské léčebny. Bližší informace na obecním úřadě.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na fotbalový ples, který se uskuteční v sobotu 8. února od 19 hodin ve všech prostorách sokolovny v Metylovicích. K tanci a poslechu hrají dvě živé hudby. Ve velkém sále skupina Hernajs a kinosále pop-rocková kapela KARM. Během večera proběhne předtančení, vystoupení místních činovníků a tombola. Vstupné 150 Kč.

Milé maminky a babičky, milí tatínci a dědečci, opět máte jedinečnou šanci předvést své kulinářské umění a zároveň pomoci svým dětem. Stačí vykouzlit váš oblíbený dezert a donést jej na Dětský ples, který se koná v sobotu 15.února 2020 od 14-ti hodin v místní Sokolovně. Také můžete darovat sponzorský dar do tomboly, popřípadě do kola štěstí. Více informací získáte u paní Zdeny Halatové na telefonním čísle 732633642. Za vaši podporu děkuje Spolek rodičů. "