26. Duben 2024     dnes má svátek: Oto

02.12.2019

Kulturní komise obecního úřadu oznamuje,že do úterý 3. prosince, do 15.00 hod., rodiče dětí, které nechodí do základní ani mateřské školy v Metylovicích a mají trvalé bydliště v Metylovicích, si mohou na obecním úřadě vyzvednout lístečky, za něž bude vydán balíček od Mikuláše. Rodiče děti mladších nenavštěnujících ještě mateřskou školu s trvalým pobytem v Metylovicích obdrží poukázku na balíček zdarma na obecním úřadu. Rodiče starších dětí a dětí, které zde nemají trvalé bydliště, si mohou poukázku na balíček koupit za 100,- Kč. Mikulášská nadílka, spolu s předvánočním jarmarkem proběhne v pátek 6. prosince 2019 před místní sokolovnou.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení bude v sobotu 7. prosince 2019. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice.

Klub seniorů zve na výroční valnou hromadu ve čtvrtek 5. prosince 2019 od 15.00 hod. v hospůdce Na hřišti. Možná přijde i Mikuláš a proto nezapomeňte na drobný dáreček.

Obecní úřad oznamuje, že místní knihovna bude v pátky 20. a 27. prosince 2019 uzavřena.