18. Duben 2024     dnes má svátek: Valérie

27.11.2019

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 30. listopadu 2019 od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína. Od prosince můžete BIO odpad odložit pouze v pracovní dny, v době od 7.00 do 15.00 hod. a to po telefonické dohodě s pracovníky obecního úřadu.

Kulturní komise obecního úřadu oznamuje,že od pondělí 25. listopadu do 3. prosince, do 15.00 hod., rodiče dětí, které nechodí do základní ani mateřské školy v Metylovicích a mají trvalé bydliště v Metylovicích, si mohou na obecním úřadě vyzvednout lístečky, za něž bude vydán balíček od Mikuláše. Rodiče děti mladších nenavštěnujících ještě mateřskou školu s trvalým pobytem v Metylovicích obdrží poukázku na balíček zdarma na obecním úřadu. Rodiče starších dětí a dětí, které zde nemají trvalé bydliště, si mohou poukázku na balíček koupit za 100,- Kč. Mikulášská nadílka, spolu s předvánočním jarmarkem proběhne v pátek 6. prosince 2019 před místní sokolovnou.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na poslední letošní utkání krajského přeboru žen. V sobotu 30. listopadu přivítají naše ženy soupeřky z VK Karviná. První zápas v domácí tělocvičně začíná v 10.00 hod.