24. Duben 2024     dnes má svátek: Jiří

28.08.2019

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 31. srpna v areálu bývalého horního kravína od 10.00 do 12.00 hod.

Koberce Trend slaví 24. narozeniny. Od této středy do soboty platí mimořádná sleva mínus 24 % na všechno zboží v prodejnách Koberce Trend. Koberce, PVC, vinyl, laminát, kusovky. Vše dostanete o 24 % levněji. Jen od této středy do soboty, sleva pro všechny a na všechno - mínus 24 %.

V sobotu 7.září bude pořádán Den obce spojený s 5. ročníkem Gulášmetu. Oslava 720 let existence obce začne otevřením muzea a věže kostela od 10 do 12 hod. Následně bude od 14 hod. kulturní program v areálu fotbalového hřiště. Vystoupí žáci ZŠ Metylovice, místní bluegrassová skupina Ptačoroko, dechovka Horňané, skupina Kaktus, bude vyhodnocen nejlepší Guláš a tombola. V průběhu odpoledne budou ukázky freestylu na kolech za účasti vicemistra světa. Hlavním vystupujícím bude Rock and Roll Band Marcela Woodmana od 19 hod. Pro děti bude připravena housenková dráha, malování na obličej, k prohlídce výjezdní vozidlo hasičské jednotky Metylovice. Den obce bude v sobotu 7.9. od 10 hod. Zve obec Metylovice.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tyto fotbalové utkání: v sobotu 31. srpna hrají muži v Bašce. Zápas začína v 16.30 hod. a doprava na něj je vlastní. V neděli 1. září hrají žáci rovněž v Bašce. Jejich zápas začíná v 10.00 hod.