19. Duben 2024     dnes má svátek: Rostislav

19.08.2019

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. v zasedací místnosti obecního úřadu.

Odvoz popelnic bude ve středu 21. srpna 2019.

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 23. srpna 2019 bude místní knihovna uzavřena.

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 24. srpna v areálu bývalého horního kravína od 10.00 do 12.00 hod.

Ptačoroko a tenisový klub Metylovice Vás zvou na další Bluegrass Theatre Metylovice v pátek 23. sprna 2019 v 18.00 hod. v areálu za školou. Tentokrát to bude pořádný nářez kapel Flám, Jack´s Band, BlueRej a The Jumper Cables. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na obecním úřadě za 115,- Kč, na místě za 170,- Kč. Děti v doprovodu zdarma, občerstvení zajištěno.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, srdečně zve na tradiční mužský volejbalový 65. ročník "Memoriálu Miloše Čupy a Mirka Bílka", který se bude konat na antukových kurtech za kostelem. Občerstvení zajištěno v hospůdce Na hřišti. Tradiční prodej velkých lopaťáků i malých svatebních koláčů zajištěn. Přijďte si pochutnat a podívat se na krásný volejbal a podpořit domácí týmy. Těší se na Vás volejbalisté z Metylovic.