24. Duben 2024     dnes má svátek: Jiří

27. 03. 2019

Obecní úřad oznamuje, že se blíží konec lhůty pro placení poplatků za odpad a za psy na rok 2019. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za každého občana s trvalý pobytem na území obce Metylovice a je splatný do 31. března 2019. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna 2019. Poplatky můžete uhradit i převodem z účtu. Informaci o placení poplatků naleznete na internetových stránkách obce Metylovice.

Divadelní spolek Sokol na prknech, při Tělocvičná jednotě Sokol Metylovice, Vás zve na divadelní představení "Hovory o štěstí mezi čtyřma očima". Divadelní představení se uskuteční ve čtyřech termínech a to: v pátek 12. dubna, v sobotu 13. dubna, v pátek 26. dubna a v sobotu 27. dubna, vždy se začátkem v 19.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Vstupenky, v hodnotě 150,- Kč, můžete zakoupit pouze v předprodeji na obecním úřadě.

Soukromé kamenictví Zubří oznamuje, že bude v pátek 29. března, v době od 10.00 do 10.30 hod., na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.

Jak se připravuje a zde existují také jiné druhy piva, než Vám načepují v naší krajině? Tyto otázky Vám budou zodpovězeny v pátek 29. března od 19.00 hod. zkušeným sládkem Petrem Krpcem v kinosále místní sokolovny, kde Vás srdečně zve Tělocvičná jednota Sokol Metylovice.

Sbor dobrovolných hasičů Metylovice Vás zve na soutěž železných hasičů a hasiček TFA. Metylovice 2019. Soutěž se koná v sobotu 6. dubna od 9 hodin a bude probíhat za každého počasí po celý den v areálu fotbalového hřiště v Metylovicích. Od 11:00 hodin do 16:00 hodin si můžou zasoutěžit na své trati i děti, odměna jistá. Pro dospělé je připravena soutěž v bouchání kladivem na čas. Občerstvení zajištěno.
Přijďte podpořit závodníky a sami si vyzkoušet své schopnosti. Na vaši účast se těší hasiči.