25. Duben 2024     dnes má svátek: Marek

25. 03. 2019

Obecní úřad oznamuje, že se platí poplatky za odpad a za psy na rok 2019. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za každého občana s trvalý pobytem na území obce Metylovice a je splatný do 31. března 2019. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna 2019. Poplatky můžete uhradit i převodem z účtu. Informaci o placení poplatků naleznete na internetových stránkách obce Metylovice.

Divadelní spolek Sokol na prknech, při Tělovýchovné jednotě Sokol Metylovice, Vás zve na divadelní představení "Hovory o štěstí mezi čtyřma očima". Divadelní představení se uskuteční ve čtyřech termínech a to: v pátek 12. dubna, v sobotu 13. dubna, v pátek 26. dubna a v sobotu 27. dubna, vždy se začátkem v 19.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Vstupenky, v hodnotě 150,- Kč, můžete zakoupit pouze v předprodeji na obecním úřadě.

Obecní úřad oznamuje, že v úterý 26. března nepůjde elektrický proud v době od 7.30 do 15.00 hod. Týká se to oblasti od kostela až po transformátor za stolářstvím LUTO, včetně ulice k dětské léčebně a celých Metyloviček.

Firma JUKKA bude ve středu 27. března, v odobě od 10.45 do 11.30 hod., před OÚ prodávat stromky k jarní výsadbě, a to jabloně, hrušně, meruňky, broskve a mnoho dalších a také okrasné dřeviny jako rododendrony, azalky, okrasné trávy a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Soukromé kamenictví Zubří oznamuje, že bude v pátek 29. března, v době od 10.00 do 10.30 hod., na místním hřbitově přijímat objednávky na kamenické práce.