23. Září 2021     dnes má svátek: Berta

METYLOVICE
oficiální stránky obce

11. 02. 2019

Spolek rodičů zve všechny děti a jejich rodiče na Dětský maškarní ples, který se koná v sobotu 16. února od 14.00 hod. v sokolovně. Moderovat bude Podbeskydská agentura. Rodiče i prarodiče prosíme o upečení zákusků. Na všechny se těší Spolek rodičů.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 16. února. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách na Palkovice.

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatky za odpad a za psy na rok 2019. Poplatek za odpad činí 450,- Kč za každého občana s trvalý pobytem na území obce Metylovice a je splatný do 31. března 2019. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna 2019. Poplatky můžete uhradit i převodem z účtu. Informaci o placení poplatků naleznete na internetových stránkách obce Metylovice.

Po fotbalovém plese byly v sokolovně nalezeny klíče. Tyto klíče jsou uloženy na obecním úřadě.

Vážení spoluobčané, obec Metylovice připravuje pro rok 2020 stolní kalendář s mottem "Bylo a stále je". Jeho obsahem budou fotografie pořízené v naší obci před rokem 1950 a fotografie stejných míst ze současnosti.Pokud takové archivní fotografie vlastníte a jste ochotni nám je zapůjčit pro uvedený účel, můžete nás kontaktovat a my si od Vás fotografie vyzvedneme. Případně nám můžete fotografie naskenované poslat. Bližší informace získáte na internetových stránkách obce Metylovice, kde jsou uvedeny kontakty pro zasílání fotografií. Fotografie můžete poskytnout do 31. března 2019.