16. Září 2021     dnes má svátek: Ludmila

METYLOVICE
oficiální stránky obce

26.11.2018

Další pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 28. listopadu.

Obecní úřad upozorňuje občany v části obce Paseky, že v úterý 4. prosince nepůjde elektrický proud v oblasti od domu p. Ochmanna až po zastávku Sosna, včetně všech ulic. Proud bude vypnutý v době od 8.00 do 15.00 hod.

Obecní úřad upozorňuje občany, aby v co nejkratší době odstranili větve ze svých stromů, jež přesahují jejich ploty nebo pozemky a zasahují až do místních komunikací. Pokud tak občané neučiní, bude v úterý 27. listopadu probíhat ořez větví podél těchto místních komunikací a větve, přečnívající ze soukromých pozemků budou na náklady obce odstraněny.

Obecní úřad pořádá v sobotu 8. prosince 2018 od 15.00 hod., v areálu fotbalového hřiště, předvánoční jarmark s mikulášskou nadílkou. V programu vystoupí děti základní školy, Pavel Býma s přáteli a moderní pěvecký sbor Fusion, fiere show Akáda a Meče blesky. Nadělovat dárky bude Mikuláš s čerty.Na jarmarku bude možno zakoupit domácí uzeniny, perníkové, háčkované, proutěné a jiné vánoční dekorace, převážně od místních občanů. K občerstvení budou teplé nápoje, myslivecý guláš a další. Žádáme rodiče dětí do věku 11 let a s pobytm v obci Metylovice, aby si vezvedli na OÚ do 3. prosince lístky, za něž bude vydán balíček od Mikuláše. Rodiče starších dětí si mohou balíček koupit za 150,- Kč. Akce se koná za každého počasí.