29. Březen 2024     dnes má svátek: Taťána

22.08.2018

Obecní úřad oznamuje, že do pátku 24. srpna bude, z důvodu dovolené, uzavřena pokladna a podatelna obecního úřadu.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že do úterý 28. srpna má dovolenou a nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Krajský úřad Moravskoslezského kraje vyhlásil, ode dne 9. srpna 2018, dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů na územní moravskoslezského kraje. V tuto dobu je zakánáno, mimo jiné, rozdělávání a udržování otevřeného ohně, používání pyrotechnických výrobků, pořádání ohňostrojů, používání jiných zdrojů zapálení, např. pochodně a zejména létající lampiony - balónky štěstí. Není dovoleno odhazování hořících nebo doutnajících předmětů. Dbejte, prosím, zvýšené pozornosti v tomto období sucha.

Tenisový klub Metylovice a PTAČOROKO zve na další Bluegrass Theatre Metylovice v pátek 24. srpna. Od 18.00 hod. se v programu představí Funy Beans, nová slovenská skupina, BlueRej a John Lowel Band, originální hudba z americké Montany. Vstupné je 170,- Kč, děti v doprovodu rodičů zdarma. Občerstvení je zajištěno.

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 25. srpna 2018 v době od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Obecní úřad nabízí k prodeji smrkové palivové dříví za cenu 690,- Kč/m3 + doprava 200,- Kč. Je možno objednat si i větší množství dřeva na tzv. vyvážku. Při tomto způsobu je cena dopravy 100,-/m3.

Sbor dobrovolných hasičů z Metylovic zve na 26. ročník recesní hasičské soutěže netradičních družstev. Soutěž se uskuteční v sobotu 25. srpna v areálu muzea v Metylovicích. Záčátek je v 15.00 hod., občerstvení připraveno.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce k mistrovskému utkání mužů. Ve středu 22. srpna Od 17.30 hod. přivítají naši muži soupeře z Bukovce. Zápas se hraje na domácím hřišti.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na 64. ročník Memoriálu Miloše Čupy a Mirka Bílka, který se uskuteční v neděli 26. srpna od 9.00 hod. na volejbalových kurtech u fotbalévého hřiště. Přijďte naše volejbalisty povzbudit. Můžete si zakoupit i tradiční koláče. Na Vaši účast se těší metylovští volejbalisté.