23. Září 2021     dnes má svátek: Berta

METYLOVICE
oficiální stránky obce

20.08.2018

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná dnes v 18.00 hod. na OÚ.

Pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 22. srpna.

Obecní úřad oznamuje, že od středy 22. do pátku 24. srpna bude z důvodu dovolené uzavřena pokladna a podatelna obecního úřadu.

Krajský úřad Moravskoslezského kraje vyhlásil, ode dne 9. srpna 2018, dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů na územní moravskoslezského kraje. V tuto dobu je zakánáno, mimo jiné, rozdělávání a udržování otevřeného ohně, používání pyrotechnických výrobků, pořádání ohňostrojů, používání jiných zdrojů zapálení, např. pochodně a zejména létající lampiony - balónky štěstí. Není dovoleno odhazování hořících nebo doutnajících předmětů. Dbejte, prosím, zvýšené pozornosti v tomto období sucha.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že do úterý 28. srpna má dovolenou a nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 25. srpna 2018 v době od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Tenisový klub Metylovice a PTAČOROKO zve na další Bluegrass Theatre Metylovice v pátek 24. srpna. Od 18.00 hod. se v programu představí Funany Beans, nová slovenská skupina, BlueRej a John Lowel Band, originální hudba z americké Montany. Vstupné je 170,- Kč, děti v doprovodu rodičů zdarma. Občerstvení je zajištěno.

Obecní úřad nabízí k prodeji smrkové palivové dříví za cenu 690,- Kč/m3 + doprava 200,- Kč. Je možno objednat si i větší množství dřeva na tzv. vyvážku. Při tomto způsobu je cena dopravy 100,-/m3.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce k mistrovskému utkání mužů. Ve středu 22. srpna Od 17.30 hod. přivítají naši muži soupeře z Bukovce. Zápas se hraje na domácím hřišti.