29. Březen 2024     dnes má svátek: Taťána

16.07.2018

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná ve středu 18. července v 18.00 hod. na obecním úřadě.

MUDr. Kajnarová oznamuje, do středy 18. července má dovolenou a nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě.

Studénka drůbež bude v úterý 17. července, v době od 9.45 do 10.00 hod, před OÚ prodávat kuřice stáří 22 týdnů, káčata, housata, husokačeny, perličky, indické běžce, krmné směsi a vitamíny, brambory, cibuli, česnek a nakládačky.

V sobotu 21. července, v době od 10.00 do 12.00 hod. se sbírá BIO odpad, v areálu bývalého horního kravína.

Ptačoroko a Tenisový klub Karlický zve na další Bluegrass Theatre Metylovice a to v neděli 22. července. Začátek je v 16 hod. a v programu vystoupí PTAČOROKO, bluegrassové trio z Olomouce Soft & Easy a skupina Malina Brothers, Vstupné 230,- Kč a děti v doprovodu rodičů zdarma. Občerstvení zajištěno.

Na obecním úřadě je k náhlednutí návrh nového železničního jízdního řádu, který bude platit od prosince 2018 do prosince 2019. Své návrhy na změnu můžete podat na obecním úřadě v Metylovicích nejpozději do 13. července.