27. Červenec 2024     dnes má svátek: Věroslav

08.07. 2024

Obecní úřad oznamuje občanům, že ode dneška začíná oprava silnice od Vrchoviny po mostní křižovatku ve Frýdlantě. Úplná uzavírka je plánovaná od 26. července do 15. srpna 2024. Obyvatelé obce, kteří v oblasti opravy bydlí (i chataři) a firmy, které zde mají provozovnu a jsou nuceni v době plné uzavírky využívat svá vozidla, mohou požádat o vydání povolení průjezdu na Obecním úřadě v Metylovicích. V případě, že nebydlíte v oblasti opravy, je nutno využívat objízdnou trasu směrem na Palkovice, Frýdek-Místek a Frýdlant n.Ostravicí. Bližší informace k opravě získáte na webových stránkách obce, na obecních vývěskách a na obecním úřadě. Žádáme občany o maximální pochopení a shovívavost.

Výkup surových kůží v naší obci proběhne v pátek 12. července 2024 od 17.50 do 17.55 hod. na vrchovině.