30. Červen 2024     dnes má svátek: Šárka

10.06. 2024

Obecní úřad oznamuje, že provoz místní knihovny bude přerušen od 17.června do 15.září z důvodu její přestavby a modernizace. Poslední možnost výpůjčky nebo vrácení knih bude 16. června. Zahájení provozu je předpokládáno v týdnu od 16. září. Děkujeme za pochopení.

Zveme všechny občany na oslavu Dne Mikroregionu Fýdlantsko-Beskydy v sobotu 15. června 2024 od 12.30 na fotbalové hřítě. V rámci těchto oslav, mimo jiné, proběhnou Beskdyské hry bez hranic, nichž bude soutěžit i družstvo naší obce. Součástí je bohatý program, občerstvení je zajištěno místními spolky. Vstup je zdarma.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na poslední fotbalová utkání: v sobotu 15. června hrají muži od 17.00 hod. v Janovicích. Doprava na toto utkání je vlastní. V neděli 16. čevna hrají dorostenci od 17.00 hod. v Raškovicích.