30. Červen 2024     dnes má svátek: Šárka

29. 04. 2024

Obecní úřad oznamuje, že ve čtvrtek 2. května 2024, v době od 8.00 do 15.00 hod., nepoteče voda v části obce za stolářstvím LUTO - 6 rodinných domů. Bližší informace na webových strákách obce Metylovice.

Kulturní výbor a odborný léčebný ústav zve na Májové slavnosti v dobách Keltů v sobotu 4. května od 14.00 hod. na fotbalovém hřišti. Těšit se můžete na divadélko Ententýky, jízdu na ponících, soutěže a opékání párků. Kostýmy jsou vítány.

V neděli 5. května proběhne pietní akt u příležitosti 79. výročí osvobození obce Metylovice. Věnce a květiny budou položeny u pomníku padlých, v pamětní desky v základní škole a u budovy sokolovny. Začátek pamětního aktu je ve 15.00 hod.

Kulturní výbor obce Metylovice vás zve na koncert pana Jaroslava Svěceného v Kostele Všech svatých v Metylovicích dne 9.6.2024 v 15.30. Světoznámého houslistu tentokrát doprovodí hudební skladatel a kytarista pan Lukáš Sommer. Cena vstupenky je 350,- Kč. Prodej vstupenek na Obecním úřadě v Metylovicích, v Turistickém informačním centru ve Frýdlantě nad Ostravicí nebo on-line. Další informace k objednání vstupenek on-line získáte ne webových stránkách obce Metylovice.

Studénka drůbež bude v sobotu 4. května 2024, v době od 10.00 do 10.15 hod., u OÚ prodávat chovné kohouty, kuřice různých barev, kačeny, husokačeny, krůty, krmné směsi a vitamíny.

Sportovní klub Metylovice, oddíl volejbalu, zve na poslední utkání žen, a to dnes od 18.30 hod., kdy naše ženy v domácí tělocvičně nastoupí proti soupeřkám z Raškovic. Hraje so o 2. příčku v letošním ročníku.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání: v sobotu 4. května hrají žáci od 9.30 hod. v Mostech u Jablunkova. Muži hrají v neděli 5. května od s Chlebovicemi a jejich zápas na domácím hřišti začíná v 16.30 hod.