08. Květen 2024     dnes má svátek: Den osvobození od fašismu (1945)

29. 01. 2024

Další pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 31. ledna 2024.

Obecní úřad oznamuje, že se platí poplatky za odpad a psa. Poplatek za odpad je 600,- Kč a je splatný do 31. března. Poplatek za psa je 100,- Kč za prvního psa a 200,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna. Poplatky můžete plsti bankovním převodem na účet obce, platební kartou nebou hotově v pokladně obecního úřadu.

Milí rodiče a rodinní příslušníci, dětský ples se nám blíží a spolek rodičů má velkou prosbu: My a hlavně děti oceníme, pokud na tutu akci upečete něco dobrého, nějaký váš oblíbený dezert či jinou pochutinu. Dobroty můžete přinést rovnou na ples v sobotu 17. února ve 14.00 hod. nebo se spojit s p. Zdeňkou Halatovou a výrobky jí předat. Za podporu děkuje Spolek rodičů Metylovice.