09. Květen 2024     dnes má svátek: Ctibor

20. 12. 2023

Obecní úřad bude v letošním roce otevřen naposled ve čtvrtek 21. prosince do 11.00 hod.

Místní knihovna oznamuje, že ve čtvrtek 28. prosince bude uzavřena. Přijďte si knížky vypůjčit již tento týden a udělejte si zásobu do nového roku.

Místní zahrádkáři a Zdravá zahrádka Vás zvou v pátek 22.prosince od 17.00 hod. na vinohrádek za sokolovnou. Těšit se můžete na živý betlém, koledy i bohaté občerstvení. Odnést si můžete i betlémské světlo

Království Lašské a Obec Metylovice zvou na 15. Silvestrovský výplaz na MONTE ČUPELO v neděli 31. prosince. Na vrcholu Čupku se sejdeme v 11.00 hod.a rozloučíme se se starým rokem a poté lašský král, za podpory starosty Metylovic, přednese novoroční projev. Občerstvení zajištěno.