08. Květen 2024     dnes má svátek: Den osvobození od fašismu (1945)

15. 11. 2023

Obecní úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude otevřen pouze v soboty a to od 10.00 do 12.00 hod.

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice bude v úterý 21. listopadu v 17.00 hod. na obecním úřadě.

Obec Metylovice a kulturní výbor zve v neděli 19.11.2023 v 15.00 do muzea Koňské nebe na vernisáž výstavy obrazů novojičínských malířů Miroslava Havlíka a Pavla Macháčka. Součástí výstavy bude i křest nové knihy Renaty Spustové s ilustracemi Miroslava Havlíka. Kmotry knihy budou Lea Bečáková a Miroslav Havlík. O moderování se podělí Renata Spustová s Vojtou Lipinou, hercem komorní scény ostravského divadla Aréna. Občerstvení je zajištěno.

Divadelní spolek SOKOL NA PRKNECH Vás tímto zve na derniéru divadelního představení s názvem PLÁN v pátek 1. prosince v 19.00 hod. Předprodej vstupenekje na webové stránce sokolnaprknech.cz Vstupenky je taktéž možné zakoupit na Obecním úřadě.

Studénka drůbež bude v sobotu 18. listopadu, v době od 10.00 do 10.15 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, chovné kohouty, brambory na uskladnění červené a žluté, cibuli, česnek sadbový i konzumní, zelí hlávkové i krouhané, krmné směsi a vitamíny.