08. Květen 2024     dnes má svátek: Den osvobození od fašismu (1945)

18. 10. 2023

Kulturní výbor Obce Metylovice zve v sobotu 21. října na Metylovský trojsešup. Bude připravena klasická trasa a také zkrácená - pro děti a ty, kteří si chtějí udělat podzimní procházku. Začátek je v areálu hřiště, od 9.00 do 10 hod. pro klasickou trasu a od 10 do 11 hod. pro kratší trasu. Zde budou všichni registrováni a bude k dispozici teplý čaj. Na každém vrcholu bude zdarma malé občerstvení. Akce se koná za každého počasí.

Divadelní spolek SOKOL NA PRKNECH Vás tímto zve na nové divadelní představení s názvem PLÁN. Premiéra se koná již tento pátek 20. října. Další termíny představení jsou 21. října, 27. října a 28. října. Předprodej vstupenekje na webové stránce sokolnaprknech.cz Vstupenky je taktéž možné zakoupit na Obecním úřadě. Přijďte se odreagovat, pobavit a třeba si i zatleskat. Vstupenky rychle ubývají, neváhejte a přijďte si zakoupit.

Sdružení komíníků a topenářů bude provádět ve středu 25. října kontroly a čištění komínů za 450,- Kč, čištění plynových kotlů za 450,- Kč a revize kotllů na tuhá paliva za 1.100,- Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat na tel. čísle 608 748 989.

Koberce TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží. Pouze od středy 18. do soboty 21. října. Přesvědete se o skvělých cenách na koberce, PVC, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend Frýdek-Místek.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalová utkání: v pátek 20. října hrají dorostenci od 16.00 hod. s Horními Bludovicemi. Muži hrají v sobotu 21. října od 14.30 ve Vojkovicích. Doprava na tento zápas je vlastní. Žáci přivítají v neděli 22. října od 10.00 hod., na domácím hřišti, soupeře z Oldřichovic a dorostenci zajíždějí ke svému zápasu, rovněž v neděli, do Starého Města. Utkání začíní ve 14.00 hod.