08. Květen 2024     dnes má svátek: Den osvobození od fašismu (1945)

04. 10. 2023

Hasiči z Metylovic budou v sobotu 7. října 2023, od 8.00 hod., sbírat železný šrot. Větší kusy můžete nahlásit na tel. čísle 724 157 013.

Studénka drůbež bude v sobotu 7. října, v doba od 10.00 do 10.15 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny.

Divadelní spolek SOKOL NA PRKNECH Vás tímto zve na nové divadelní představení s názvem PLÁN. Premiéra se koná 20. října. Další termíny představení jsou 21. října, 27. října a 28. října. Předprodej vstupenekje na webové stránce sokolnaprknech.cz Vstupenky je taktéž možné zakoupit na Obecním úřadě. Přijďte se odreagovat, pobavit a třeba si i zatleskat.

Spolek rodičů, ve spolupráci se základní školou Metylovice, vyhlašují, pro děti ZŠ a MŠ, každoroční oblíbenou soutěž ve sběru kaštanů a žaludů. Na třídu, která nasbírá, v přepočtu na jednoho žáka, nejvíce plodů, čeká báječná odměna. Soutěž probíhá od 1. října do 30. listopadu. Dále spolek rodičů pořádá, pro děti ZŠ a MŠ Metylovice, Drakiádu v sobotu 7. října vo 14.30 hod. na fotbalovém hřišti. Snaha účatníků bude oceněna. Na závěr si opečeme špekáčky. Za deště se akce nekoná.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce na další utkání. V sobotu 7. října hrají žáci od 9.30 v Bystřici nad Olší, dorostenci od 12.030 hod. v Mostech u Jablunkova a muži od 15.00 hod. na Čeladné. Doprava na tento zápas je vlastní.