09. Květen 2024     dnes má svátek: Ctibor

25. 09. 2023

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice bude v úterý 26. září od 17.00 hod. na obecním úřadě.

Pravidelný odvoz odpadu bude ve středu 27. září.

Obecní úřad oznamuje, že ve čtvrtek 28. září bude uzavřena místní knihovna i sběrný dvůr. Dále oznamujeme, že v pátek 29. září bude uzavřen obecní úřad. Dále upozorňujeme, že z důvodu železniční výluky na trati Frýdlant n.O. - Frýdek-Místek, ve dnech 25. -27. září, je v platnosti výlukový jízdní řád u spojů č. 342 a 347.

Divadelní spolek SOKOL NA PRKNECH Vás tímto zve na nové divadelní představení s názvem PLÁN. Premiéra se koná 20. října. Další termíny představení jsou 21. října, 27. října a 28. října. Předprodej vstupenekje na webové stránce sokolnaprknech.cz Vstupenky je taktéž možné zakoupit na Obecním úřadě. Přijďte se odreagovat, pobavit a třeba si i zatleskat.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce na další utkání. Ve středu 27. září hrají muži od 16.00 hod. na domácím hřišti s Janovicemi.