09. Květen 2024     dnes má svátek: Ctibor

18. 09. 2023

Obecní úřad upozorňuje, že ve čtvrtek 21. září 2023, od 8.00 do 15.00 hod., bude přerušena dodávka pitné vody v části obce od křižovatky na vrchovině, část ulice od kaštanu ke Sv. Anně, a dále směrem na Frýdlant n. O. po sosnu. Bližší informace získáte na webových stránkách obce nebo na obecním úřadě v Metylovicích.

Obecní úřad oznamuje, že ve čtvrtky 21. a 28. září bude uzavřena místní knihovna.

Divadelní spolek SOKOL NA PRKNECH Vás tímto zve na nové divadelní představení s názvem PLÁN. Premiéra se koná 20. října. Další termíny představení jsou 21. října, 27. října a 28. října. Předprodej vstupenekje na webové stránce sokolnaprknech.cz Vstupenky je taktéž možné zakoupit na Obecním úřadě. Přijďte se odreagovat, pobavit a třeba si i zatleskat.

Do naší obce přijede pojízdná čistírna peří, která čistí peří na počkání, šije prošívané deky, dětské deky, duchny a polštáře a také dodává novou sýpkovinu české výroby. Dále opravuje všechny druhy deštníků, prodává deštníky české výroby, brousí všechny druhy nožů a nůžek a mlýnky na maso a mák. Pojízdnou čistírnu najdete od 20. do 21. září na prostranství naproti kostela a otevřena bude oba dny od 8.00 do 18.00 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce na další utkání. V neděli 24. září hrají žáci od 10.30 hod., v Bukovci. Dorostenci přivítají na domácím hřišti v neděli 24. září soupeře z Nýdku. Zápas začíná v 13.00 hod. Muži hrají taky v neděli 24. září a to do 15.30 hod. v Nošovicích. Doprava na toto utkání je vlastní.