09. Květen 2024     dnes má svátek: Ctibor

13. 09. 2023

Obecní úřad oznamuje, že ve čtvrtky 21. a 28. září bude uzavřena místní knihovna.

Divadelní spolek SOKOL NA PRKNECH Vás tímto zve na nové divadelní představení s názvem PLÁN. Premiéra se koná 20. října. Další termíny představení jsou 21. října, 27. října a 28. října. Předprodej vstupenekje na webové stránce sokolnaprknech.cz Vstupenky je taktéž možné zakoupit na Obecním úřadě. Přijďte se odreagovat, pobavit a třeba si i zatleskat.

Do naší obce přijede pojízdná čistírna peří, která čistí peří na počkání, šije prošívané deky, dětské deky, duchny a polštáře a také dodává novou sýpkovinu české výroby. Dále opravuje všechny druhy deštníků, prodává deštníky české výroby, brousí všechny druhy nožů a nůžek a mlýnky na maso a mák. Pojízdnou čistírnu najdete od 20. do 21. září na prostranství naproti kostela a otevřena bude oba dny od 8.00 do 18.00 hod.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce na další utkání. V sobotu 16. září hrají žáci v 10.00 hod. v Návsí u Jablunkova. Dorostenci hrají v neděli 17. září od 12.45 hod. se Starým Městem. Muži hrají taky v neděli od 15.30 se Staříčem. Dorostenci i muži hrají své zápasy na domácím hřišti.