08. Květen 2024     dnes má svátek: Den osvobození od fašismu (1945)

06. 09. 2023

Klub seniorů zve všechny seniory na tradiční smažení placků ve čtvrtek 7. září v 15.00 hod. na fotbalovém hřišti. Vše potřebné zajiší organizační tým. Těšíme se na Vás.

Kulturní komise zve všechny občany na Den obce, který se bude konat v v sobotu 9. září 2023 od 14.00 hod. v areálu fotbalového hřiště. Je připraven bohatý program. Mimo jiné se můžete těšit na vystoupení dětí z místní základní školy, skupinu Fleret a skupinu Lucáni. Od 16.00 hod. bude prezentace soutěže Gulášmet. Pro děti je připravena herní zóna. V doprovodném programu můžete navštítit i areál za školou, kde bude probíhat, od 16.00 hod., další koncert Bluegrass Theatre Metylovice. V programu vystoupí skupina Poutníci, Synergy Effect, Whiskey Before Breakfast a Ptačoroko.

Kulturní komise dále zve v neděli 10. září 2023 v 15.00 hod. do metylovského kostela Všech svatých,kde vystoupí světoznámá sólistka na Panovu flétnu Liselotte Rokyta. Jako doprovod zahraje na kostelní varhany slovenský organista pan Stanislav Šurin. Cena vstupného 120,- Kč. Vstupenky lze zakoupit na obecním úřadě v Metylovicích.

Divadelní spolek SOKOL NA PRKNECH Vás tímto zve na nové divadelní představení s názvem PLÁN. Premiéra se koná 20. října. Další termíny představení jsou 21. října, 27. října a 28. října. Předprodej vstupenekje na webové stránce sokolnaprknech.cz Vstupenky je taktéž možné zakoupit na Obecním úřadě. Přijďte se odreagovat, pobavit a třeba si i zatleskat.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že v pondělí 11. září neordinuje.

Studénka drůbež bude v sotobu 9. září, v době od 10.00 do 10.15 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, chovné kohouty, husakačeny, kačeny, krůty za 300,- Kč za kus, krmné směsi a vitamíny.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve své příznivce na další utkání, všechna v neděli 10. září. Žáci hrají od 11.00 hod. v Hrádku, dorostenci od 12.45 hod. v Horních Bludovicích a muži ke svému zápasu zajíždějí do Smilovic. Tento zápas začíná v 10.00 hod. a doprava na něj je vlastní.