08. Květen 2024     dnes má svátek: Den osvobození od fašismu (1945)

02. 08. 2023

Obec Metylovice a tým ATA pořádá v pátek 4. srpna do 20.00 hod. Euphoria party v tělocvičně místní sokolovny. Hraje DJ Martin Matýsek, vstupné 150,- Kč a od 15 let výše.

Obec Metylovice zve na tradiční metylovskou pouť o víkendu 4. - 6. srpna. Pouťové atrakce budou v areálu fotbalového hřiště a budou se na Vás těšit již od pátku 4. srpna odpoledne.

Studénka drůbež bude v sobotu 5. srpna, v době od 10.00 do 10.15 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, chovné kohouty, krůty, krmné směsi a vitamíny.

Ptačoroko a Tenisový klub Karlický zve v 5. srpna do areálu za základní školou, kde od 17.00 hod. Vystoupí skupiny COP, Frýda a Company Goodwill a BlueGate. Vstupné 250,- Kč. Pro občany Metylovic a seniory, kteří jsou registrování ve fan klubu Bluegrass, je vstupné slevněno. Do fan klubu se můžete registrovat přímo před koncertem na místě a získáte slevu ihned, registrovat se můžete i na obecním úřadě u p. Vrbové. Členství v klubu se vztahuje i na kino, které bude v srpnu taky na programu.

Sdružení kominíků a topenářů bude v neděli 20. srpna v naší obci provádět kontroly a čištění komínů za 450,- Kč, čištění plynových kotlů za 450,- Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1100,- Kč. Dále nabízí vložkování, frézování komínů a dodání krbových kamen i s montáží. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989.