08. Květen 2024     dnes má svátek: Den osvobození od fašismu (1945)

24. 07. 2023

Obecní úřad Metylovice žádá občany, aby na svých pozemcích nespalovali biologický odpad, tzn. listí, větve stromů, klestí, rostlinný odpad apod. Tento bioodpad můžete bezplatně odevzdávat na místní kompostárně. Sníží se tak i riziko vzniku požáru.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že ve dnech 27. a 28. července má dovolenou a nebude ordinovat.

Ptačoroko a Tenisový klub Karlický zve v neděli 30. července do areálu za základní školou, kde od 17.00 hod. vystoupí hudební duo Radim Zenkl a Ondra Kozák, slovenská skupina First Edition a domácí kapela Ptačoroko. Vstupné 250,- Kč. Pro občany Metylovic a seniory, kteří již jsou registrování ve fan klubu Blúgras je vstupné zlevněno. Do fan klubu se můžete registrovat přímo před koncertem na místě a získáte slevu ihned.

Vinařství Holánek přijede v pátek 28. července s pojízdnou vinotékou. Tento týden nabízí polosladké Rulandské bílé za akční cenu 140 Kč (běžně za 180 Kč) a suché Rulandské šedé jen za 130 Kč (běžně 180 Kč). Vinotéka bude stát od 17:50 - 18:15 hod. před OÚ.