08. Květen 2024     dnes má svátek: Den osvobození od fašismu (1945)

03. 07. 2023

Pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 5. července.

Sběrný dvůr bude ve čtvrtek 6. července uzavřen. V pátek 7. července pak bude uzavřen obecní úřad.

MUDr. Kajnarová oznamuje, že od 29. června do 10. července - včetně - má dovolenou a nebude ordinovat. Zástup je zajištěn v ordinaci MUDr. Kabuta ve Frýdlantě n. O.

Ptačoroko a Tenisový klub Metylovice zve v neděli 9. července do areálu za školou na Bluegrass Theatre Metylovice. Program začíná v 16.00 hod. a vystoupí v něm skupiny New Aliquot, BGdži Cwrkot, ToPinQui a Noční vlak. Vstupné 250,- Kč.

Obec Metylovice a Království Lašské zve na Cyrilometodějskou pouť ve středu 5. července. Zahájení a vrcholu Čupku je ve 14.00 hod. a občerstvení je zajištěno.

Studénka drůbež oznamuje, že bude v sobotu 8. července 2023, v době od 10.00 do 10.15 hod., před OÚ prodávat kuřice různých barev, roční lsepice, husokačeny, kačeny, krmné směsi a vitamíny.