26. Duben 2024     dnes má svátek: Oto

30.11. 2022

Obecní úřad oznamuje občanům, že od 11. prosince 2022 začnou platit nové jízdní řády. Upozorňujeme, že změny v jízdním řádu jsou velice podstatné. Proto věnujte této změně svou pozornost. Nové jízdní řády najdete buď na webové stránce obce Metylovice nebo na www.odis.cz

Obecní úřad dále oznamuje, že sběrný dvůr bude v prosinci otevřen pouze v sobotu 3. a 10. prosince 2022.

Klub seniorů zve všechny seniory na výroční valnou hromadu ve čtvrtek 1. prosince. Sejdeme se v 15.00 hod. v bývalé restauraci OKO v sokolovně. Setkání bude spojeno s krátkou besedou o práci se včelami MUDr. Jany Hajuškové. Možná přijede i Mikuláš. Vezměte s sebou drobný dárek, cca v hodnotě 50,- Kč.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení bude v sobotu 3. prosince 2022. Odjezd autobusu je 17.15 hod. od Sosny a dále směrem na Palkovice.

Divadelní spolek Sokol na prknech má dobrou zprávu pro své příznivce, kteří nestihli divadelní představení "Pozor, natáčíme!" v Metylovicích nebo ho chtějí vidět podruhé. 1. prosince 2022 od 19.00 hod. vystoupí ochotníci z Metylovice ve velkém sále Kulturního centra ve Frýdlantě n. O. Těšíme se na Vaši podporu.

Výkup surových kůží v naší obci proběhne v pátek 2. prosince 2022 od 17.30 do 17.35 hod. na Vrchovině.