26. Duben 2024     dnes má svátek: Oto

11.07. 2022

Obecní úřad oznamuje, že v pátek 15. července 2022 bude uzavřena místní knihovna.

Obecní úřad žádá občany, aby byli ohleduplní ke svému okolí a nepoužívali o nedělích a svátcích hlučné stroje, jakou jsou sekačky, křovinořezy, motorové pily a podobně.

Propagační výbor obecního úřadu vyhlašuje 7. ročník soutěže ve vaření kotlíkového guláše Gulášmet 2022. Tento se uskuteční v sobotu 3. září na fotbalovém hřišti. Zájemci, kteří chtějí vařit, se mohou, do 29. července 2022, přihlásit na obecním úřadě. Již nyní si můžete přihlášku stáhnout na webových stránkách obce Metylovice. Tam jsou uvedeny i veškeré potřebné informace.

Ptačoroko a Tenisový klub Karlický zvou v sobotu 16. července 2022 do areálu za základní školou, na další koncert Bluegrass Theatre Metylovice, v němž vystoupí slovenská bluegrassová kapela Heartbeats, dále skupina Guitar session a známé moravskoslezské bluegrassové seskupení Goodwill. Vstupné 200,- Kč. Předprodej vstupenek na: e-listky.bluegrasstheatre.cz