28. Březen 2024     dnes má svátek: Soňa

29.04. 2022

Kulturní komise obecního úřadu připravila pro rodiče s dětmi čarodějnou stezku. Tato stezka bude připravena od soboty 30. dubna 2022 a začíná u knihobudky,která se nacházi na cestě od kostela směrem k bývalé skládce. Stezka bude značena jednotlivými stanovišti a je přístupná pouze pro pěší, nikoli např. s kočárkem. Stezku si mohou rodiče s dětmi projít kdykoliv až do neděle 8. května 2022. Doporučujeme vzít si propisku nebo fix. Prosíme neničte připravená stanoviště.

Propagační výbor, společně s Hospůdkou na hřišti, pořádá v sobotu 30.4.2022 Předmájové políbení na hřišti v Metylovicích. Začátek ve 14.30. Připraveny jsou čarodějnické soutěže pro děti, kolotoč "létající labutě",
od 16.30 recesistické soutěže pro dospělé a od 18 hodin taneční zábava. Během celého odpoledne bude andělské pečení muffínů s Luckou. Čarodějnický kostým vítán.