25. Duben 2024     dnes má svátek: Marek

02.02. 2022

MUDr. Karnarová oznamuje, že v týdnu od 31. ledna do 4. února 2022, včetně, má dovolenou. Přítomna bude pouze sestra.

Klub seniorů ozamuje že další setkání členů klubu senirorů se uskuteční ve čtvrtek 3. února 2022 od 14.00 hod. v kožedělné dílně p. Radka Zlého. Kdo tak daleko nedojde, může se nechat odvézt, tam i zpět, autem, které bude přistaveno ve 14.00 hod. před obecním úřadem. Po prohlídce se sejdeme na obecním úřadě.

Předplatitelům divadla oznamujeme, že další představení se koná v sobotu 5. února 2022. Odjezd autobusu je v 17.15 hod. od Sosny a dále po zastávkách směrem na Palkovice. Nezapomeňte si potvrzení a respirátor.

Divadelní spolek Sokol na prknech odehraje ve středu 2. února 2022 v 19.00 hod. v kulturním domě ve Frýdlantě n. O. divadelní představení Dokonalá svatba. Kdo ještě představení neviděl může navstívit toto představení ve Frýdlantě n. O. Vstupenky je možno zarezervovat na www.kcfno.cz a následně zakoupit v turistickém centru, nebo přímo na místě.