24. Duben 2024     dnes má svátek: Jiří

12. 01. 2022

Obecní úřad sděluje občanům, kteří nedostali do svých poštovních schránek obecní kalendář, že si jej mohou vyzvednout na obecním úřadě. Obecní kalendář je možno na obecním úřadě i zakoupit. Cena kalendáře je 80,- Kč.

Obecní úřad dále oznamuje, že se již platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad činí 600,- Kč za osobu, poplatek za psa 100,- Kč a za každého dalšího psa 200,- Kč. Poplatek za objekt, ve kterém není nikdo přihlášen k trvalému pobytu činí 600,- Kč. Poplatek za odpad je splatný do 31. března a poplatek za psa do 30. dubna. Všechny poplatky můžete zaplatit převodem na účet obce, hotově nebo platební kartou v pokladně OÚ.

Tříkrálová sbírka v naší obci bude probíhat stejně jako v loňském roce, a to tak , že koledníci chodit nebudou. Na třírálovou sbírku můžete přispět do kasiček, které jsou umístěny v kostele, v potravinách u p. Kulhánka, v potravinách Pod Čupkem u p. Suchanové, na poště a na obecním úřadě.

Klub seniorů oznamuje, že první setkání v tomto roce proběhne ve čtvrtek 13. ledna 2022 od 15.00 hod. na obecním úřadě.

15. ledna 2022 se v naší obci uskuteční Tradiční zabíjačka v Hospůdce na hřišti. Přijďte se podívat, jak se porcuje celé prase rukama řezníka Jaroslava Nitka, vychutnat si pravou prdelanku a další výtečné pokrmy. Samozřejmostí budou v nabídce také produkty, které si budete moci vzít s sebou. Nezapomeňte, 15. ledna od 10:00 v naší Hospůdce na hřišti.

Výkup surových kůží v naší obci proběhne v pátek 14. ledna 2022 v době od 17.30 do 17.35 na Vrchovině.