16. Duben 2024     dnes má svátek: Irena

01.12. 2021

Obecní úřad Metylovice upozorňuje občany, aby nyní, v zimním období, neparkovali své osobní automobily na okraji místních komunikací nebo celodenně neodstavovali svá auta na parkovištích před školou, obecním úřadem či sokolovnou. Tato vozidla pak tvoří překážku zaměstnancům obce při odklízení sněhu z těchto parkovišť a omezují pracovníky zimní údržby, kteří se starají o to, aby všechny obecní cesty byly pokud možno včas a v celém úseku sjízdné.

Valná hromada klubu seniorů se koná ve čtvrtek 2. prosince 2021 v 15.00 hod. v kinosále místní sokolovny. Vstup pouze pro očkované nebo pro ty, kteří nemoc Covid-19 prodělali a mohou se na místě prokázat certifikátem o očkování nebo certifikátem o prodělané nemoci Covid-19. Certifikát o prodělané nemoci nesmí být starší než 180 dnů. Možná přijde i Mikuláš a proto s sebou vezměte drobný dáreček v hodnotě cca 50 - 70,- Kč. O vše ostatní se postará organizační tým.