27. Duben 2024     dnes má svátek: Jaroslav

08. 11. 2021

Další pravidelný odvoz odpadu bude ve středu 10. listopadu 2021.

Sběr BIO odpadu probíhá každou sobotu od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Topenářský servis a společenství kominíků a topenářů bude v naší obci provádět v sobotu 13. listopadu revize kotlů na tuhá paliva, dál provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350,- Kč, za kontorlu a čištění plynového kotle je od 350,- Kč za revizi kotle na tuhá paliva je 800,- Kč. Zájemci se mohou objednat na tel. čísle 608 748 989.

Hospůdka na hřišti Vás zve na svatomartinské hody v sobotu 13. listopadu 2021 od 13 hod. Na venkovním podiu zahraje cimbálová muzika Fojt z Krmelína, bude připraveno spoustu stánků s masovými specialitami i nápoji, které Vás zahřejí na duši. Rovněž si můžete zakoupit spoustu husích specialit, ochutnat svatomartinská vína a 10 druhů slivovic od nejlepších českých pěstitelů. Akce se koná za každého počasí, vstup je zdarma a nezapomeňte si vzít s sebou doklad o bezinfekčnosti. V případě potřeby si můžeze udělat antigenní test přímo u vstupu zdarma.