26. Duben 2024     dnes má svátek: Oto

03. 11. 2021

Sběr BIO odpadu probíhá každou sobotu od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Klub seniorů oznamuje, že další setkání seniorů bude ve čtvrtek 4. listopadu 2021 od 15.00 hod. na obecním úřadě.

PR výbor ve spolupráci s místními spolky vás zve na tradiční metylovský krmáš, který se uskuteční v sobotu 6. listopadu 2021 od 14 hodin před místní sokolovnou. Ve vyhřívaném velkoprostorovém stanu bude připraveno posezení s harmonikářem. Zajištěn je také prodej domácích zabijačkových výrobků, zákusků, koláčů, svařáků a dalšího občerstvení. Dále si budete moci zakoupit Svatomartinské pokrmy (husí stehno, kachní paštiku) nebo i Svatomartinské víno. Děti se mohou těšit na PÍSKOHRANÍ a kolo štěstí, které se bude točit i pro dospělé. Od 17 do cca 22 hodin bude hrát k tanci a poslechu Jožka Vráblík. Lavice k sezení nejsou vyhřívané, tak si s sebou pro lepší pohodlí vezměte deku nebo podsedák. Večerní zábava se skupinou BLANKYT je z důvodů protiepidemických opatření zrušena.

Topenářský servis a společenství kominíků a topenářů bude v naší obci provádět v sobotu 13. listopadu revize kotlů na tuhá paliva, dál provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350,- Kč, za kontorlu a čištění plynového kotle je od 350,- Kč za revizi kotle na tuhá paliva je 800,- Kč. Zájemci se mohou objednat na tel. čísle 608 748 989.

Studénka drůbež bude v sobotu 6. listopadu 2021 prodávat kuřice stáří 23 týdnů krmné směsi, vitamíny, brambory na uskladnění žluté i červené, česnek sadbový a konzumní, cibuli, krouhané a hlávkové bílé zelí.