20. Duben 2024     dnes má svátek: Marcela

01. 11. 2021

Obecní úřad Metylovice upozorňuje občany, aby v co nejkratší době odstranili větve ze svých stromů, jež přesahují jejich ploty nebo pozemky a zasahují až do místních komunikací. Pokud tak občané neučiní, bude pak v průběhu listopadu 2021 probíhat ořez větví podél těchto místních komunikací soukromou firmou a větve, přečnívající ploty budou odstraněny.

Sběr BIO odpadu probíhá každou sobotu od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

PR výbor ve spolupráci s místními spolky Vás zvou na tradiční metylovský krmáš v sobotu 6. listopadu 2021. Od 14.00 hod. bude připraveno u sokolovny posezení s harmonikářem, prodej domácích zabijáčkových výrobků, svařák, koláče a další občerstvení.

Topenářský servis a společenství kominíků a topenářů bude v naší obci provádět v sobotu 13. listopadu revize kotlů na tuhá paliva, dál provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350,- Kč, za kontorlu a čištění plynového kotle je od 350,- Kč za revizi kotle na tuhá paliva je 800,- Kč. Zájemci se mohou objednat na tel. čísle 608 748 989.

Výkup kožek v naší obci bude probíhat ve středu 3. listopadu 2021 v 11.55 hod. před OÚ.