28. Březen 2024     dnes má svátek: Soňa

25. 10. 2021

Obecní úřad Metylovice upozorňuje občany, aby v co nejkratší době odstranili větve ze svých stromů, jež přesahují jejich ploty nebo pozemky a zasahují až do místních komunikací. Pokud tak občané neučiní, bude pak v průběhu listopadu 2021 probíhat ořez větví podél těchto místních komunikací soukromou firmou a větve, přečnívající ploty budou odstraněny.

Pravidelný odvoz popelnic bude ve středu 27. října 2021.

Sběr BIO odpadu probíhá každou sobotu od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Sportovní klub Metylovice, oddíl kopané, zve na tato fotbalova utkání: ve čtvrtek 28. října 2021 hrají žáci s Neborama/Smilovicemi. Tento zápas se hraje na domácím hřišti a začíná v 10.00 hod. Muži hrají rovněž ve čtvrtek 28. října a to od 14.30 hod. na Hukvaldech. Doprava na tento zápas je vlastní.

Přijďte 31. října 2021 oslavit s dětmi Helloween do Hospůdky na hřišti! Vyřezejte si na místě strašidelnou dýni, oblečte své ratolesti do tajuplných kostýmů a vyhrajte soutěž o nejlepší masku! Dýně pro vyřezávání se budou rozdávat zdarma všem účastníkům akce. Připravenu bude i malování na obličej.