28. Březen 2024     dnes má svátek: Soňa

01.03.20201

Obecní úřadz oznamuje, že další odvoz odpadu bude ve středu 3. března 2021.

Dále obecní úřad oznamuje, že se platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad pro letošní rok činí 500,- Kč pro osoby s trvalým pobytem na území obce Metylovice. Tento poplatek je splatný do 31. března letošního roku. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku. Všechny poplatky můžete zaplatit buď hotově nebo platební kartou v pokladně obecního úřadu, v úřední dny, které jsou pondělí a středa. Dále můžete poplatky zaplatit převodem na účet obce Metylovice. Informaci k placení poplatků najdete na webových stránkách obce.

Prodejna Potraviny-smíšené zboží pod Čupkem na OÚ, dnes otevřela a zve všechny občany k nákupu. Otevírací doba je ve všechní dny od 7.00 do 17.00 hod a v sobotu od 7.00 do 12.00 hod.