25. Duben 2024     dnes má svátek: Marek

25.01.20201

Obecní úřad oznamuje, že v letošním roce bude přispívat seniorům z rozpočtu obce 500,- Kč. Nárok na tento příspěvek mají občané Metylovic nad 70 let i ti, kteří v roce 2021 70 let dosáhnou. Příspěvek si mohou vyzvednout do konce listopadu letošního roku.

Obecní úřad oznamuje, že se platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad pro letošní rok činí 500,- Kč pro osoby s trvalým pobytem na území obce Metylovice. Tento poplatek je splatný do 31. března letošního roku. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku. Všechny poplatky můžete zaplatit buď hotově nebo platební kartou v pokladně obecního úřadu, v úřední dny, které jsou pondělí a středa. Dále můžete poplatky zaplatit převodem na účet obce Metylovice. Informaci k placení poplatků najdete na webových stránkách obce.

Upozorňujeme na plánované přerušení dodávky elektřiny v oblasti ulice vedoucí k p. Zsigmondovi. Elektřina zde nepůjde 3. února 2021 od 7.30 do 15.00 hod. Všichni zainteresovaní byli o plánovaném přerušení dodávky elektřiny informováni.

Prodejna potravin na OÚ bude znovu otevřena a hledá posily na výpomoc. V případě zájmu volejte 731 282 156 nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.