19. Duben 2024     dnes má svátek: Rostislav

11.01.20201

Obecní úřad oznamuje, že se již platí poplatky za odpad a za psa. Poplatek za odpad pro letošní rok činí 500,- Kč pro osoby s trvalým pobytem na území obce Metylovice. Tento poplatek je splatný do 31. března letošního roku. Poplatek za psa činí 70,- Kč za prvního psa a 100,- Kč za každého dalšího psa. Tento poplatek je splatný do 30. dubna letošního roku. Všechny poplatky můžete zaplatit buď hotově nebo platební kartou v pokladně obecního úřadu, v úřední dny, které jsou pondělí a středa. Dále můžete poplatky zaplatit převodem na účet obce Metylovice. Informaci k placení poplatků najdete na webových stránkách obce.

Charita spolu s farností Metylovice oznamuje, že v letošním roce bude Tříkrálová sbírka probíhat netradičně. Domácnosti nebudou navštěvovat koledníci s kasičkami. Kasičky na příspěvek na Tříkrálovou sbírku v Metylovicéch letos najdete v kostele, na obecním úřadě, na poště a v potravinách p. Kulhánka. Na těchto místech můžete přispět.

Sběr kožek v naší obci proběhne ve středu 13. ledna 2021 od 11.55 hod. před obecním úřadem.