20. Duben 2024     dnes má svátek: Marcela

21.10.2020

Obecní úřad oznamuje, že sběr BIO odpadu proběhne v sobotu 24. října 2020 v době od 10.00 do 12.00 hod. v areálu bývalého horního kravína.

Další zasedání zastupitelstva obce Metylovice se koná v úterý 27. října od 17.00 hod.v kinosále místní sokolovny.

S ohledem na nově vyhlášena epidemiologická nařízení oznamujeme, že od 22. 10. 2020 bude do odvolání uzavřena místní knihovna.

Dále obecní úřad oznamuje, že ve čtvrtek 29. října 2020 nepoteče voda v části obce od Pasek po Vrchovinu a dále směrem ke sv. Anně a to od 8.00 do 15.00 hod. Bližší informace získáte na webových stránkách obce Metylovice.

Z důvodu přerušení školní docházky na všech stupních, dochází ode dne 19. 10. 2020 k omezení věřejné dopravy. Příměstská autobusová doprava bude provozována v rozsahu jízdních řádů platných v období letních školních prázdnin. Realizované změny jízdních řádů k 19. 10. 2020 budou dostupné na webových stránkách idos.cz

Místní komunikace od sv. Anny směrem na Humenec (kolem MUDr. Ševčíkové směrem nahoru) bude ve čtvrtek plně uzavřena z důvodu pokládky nového asfatového povrchu. Samotné uzavření cesty bude ve čtvrtek od brzkého rána až do večera. Firma, která opravu provádí, umístí dole, u kontejnerů, ceduli s touto informací. Do té doby se po komunikaci dá omezeně jezdit - omezeně proto, že je tam už poměrně hlubší hrubý štěrk a docela špatně se po něm jezdí. Žádáme občany, kteří tuto komunikaci využívají, by si nechali auta dole už ve středu večer.

Studénka drůbež bude v sobotu 24. října 2020, v době od 9.30 do 9.45 hod., před OÚ prodávat, kuřice stáří 22 týdnů, krmné směsi, vitamíny, červené a žluté brambory na uskladnění, cibule na ukladnění, zelí krouhané i hlávkové.

Koberce Trend Frýdek-Místek mají mimořádnou akci -25% na všechno. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, PVC, lamináty, vinyl a další sortiment prodejny Koberce Trend ve Frýdku-Místku na ulici Ostravská 152. Pouzte tuto středu až sobotu sleva pro všechny a na všechno -25 %.